מה אנחנו עושים?

השירותים שלנו

ייעוץ אסטרטגי

על מנת להביא לתוצאות מיטביות עבור לקוח, יש צורך בגיבוש תוכנית אסטרטגית ויצירת תכנית עבודה סדורה הנגזרת ממנה. אלו יביאו לתוצאות מדויקות ואיכותיות, ויאפשרו יצירת חשיפה ציבורית ותקשורתית בקהלי הייעד אותם נגדיר כבר בתחילת עבודתנו.

התהליך האסטרטגי מחייב, ראשית כל, לימוד והעמקה של הלקוח מקצה לקצה, מיפוי חוזקותיו ואתגריו, תכניו וה-D.N.A הייחודי לו. בשלב זה נגדיר את המטרות והיעדים הרצויים.

לאחר היכרות מעמיקה, תיבנה תוכנית אסטרטגית ותוכנית אופרטיבית כפועל יוצא, בעזרתן נסייע ללקוח להשיג את יעדיו – להגדיל את המודעות וההיכרות עם פעילותו, להרחיב את קהל הלקוחות, לנצח בקמפיין פוליטי, להשיג יעדים במאבק, לנהל נכון את המשבר, לגייס יותר תרומות ועוד.

ייעוץ תקשורת ויח"צ

ייעוץ תקשורת, דוברות ויחסי ציבור הם בליבת הפעילות של "זליגמן שחף". אנו מתמחים ביצירת חשיפה תקשורתית עבור לקוחותינו, תוך עבודה אל מול כל כלי התקשורת והמדיה.

שנים של עבודת יחסי ציבור חכמה, מדויקת ומאומצת עבור גופים הנמצאים בחוד החנית בישראל, בשילוב חשיבה מחוץ לקופסא, יוזמות תקשורתיות ואירועים מחוללי תקשורת, הביאו את צוות המשרד למומחיות ושליטה בשדות התקשורת בישראל. הקשרים בין יועצי המשרד לאנשי התקשורת הבכירים בישראל, ביניהם עורכים, מגישים, פרשנים ומפיקים, מובילים להצלחות עבור לקוחותינו.

בתוך עבודת יחסי הציבור משרדנו משלב תקשורת קלאסית לצד נוכחות במדיות החדשות, חיבורים עם אושיות רשת ומשפיענים ונוכחות משמעותית ברשתות החברתיות ובכך משלים מעגל תקשורת שלם והוליסטי שכל מרכיב בו מזין את שאר המרכיבים.

מאבקים ומשברים

משברים הפוקדים לקוחות עלולים לערער ולפגוע קשות במוניטין ובעבודה קשה של שנים.

ניהול משבר דורש התגייסות מיידית, הבנת מקור ומרכז המשבר גיבוש אסטרטגיה, תוך הצעת פתרונות ישימים ונכונים שיאפשרו את שיקום תדמית הארגון או האישיות במהירות האפשרית. מאבקים, מטבע הדברים, דורשים שליטה בסדר היום הציבורי והתקשורתי, מהירות תגובה, חשיבה יצירתית ויכולת ניהול של הסיטואציות השונות המתפתחות, שהן חלק מכל מאבק.

למשרדנו ניסיון עשיר בניהול משברים ובהובלת מאבקים ציבוריים מהמרכזיים שידעה מדינת ישראל. חלק מהמשברים אותם ניהלנו מוכרים לכל אדם במדינת ישראל ועל חלקם לא תשמעו לעולם, בשל עבודה מדויקת וניהול נכון של הסיטואציה, שאפשרו למשבר לעבור "מתחת לרדאר" וללקוח לחזור לפעילות שוטפת, תוך מזעור הנזקים למינימום.

כנסים ואירועים

כנסים, אירועים, פסטיבלים ומופעי תרבות הם חלק בלתי נפרד מחיינו ופעמים רבות מהווים חלק מפעילות השיווק של הלקוח למיצוב תדמיתו.

הצוות שלנו בעל ניסיון מעשי בתכנון תוכן מדויק, מעניין ומחולל תקשורת לכנסים ואירועים וכמובן בתכנון ויישום הפעילות התקשורתית והחשיפה סביב האירוע, לפני, תוך כדי ולאחר האירוע.

לאחר עשרות כנסים ואירועים בניהולנו התקשורתי, אנו מגיעים עם סל שירותים רחב ומקיף אשר כולל היכרות וחיבור מיוחד עם חברות הפקה ומפיקים, משרדי פרסום, מפיקי ויזואליה ותוכן, מנחים ומגישים, אמנים, פאנליסטים ומרצים. בין אם נתחיל מהתחלה או נצטרף לאחר שהאירוע שלכם כבר מבוסס קונספטואלית, נוכל ליצוק בו תוכן מעורר, רלוונטי ומעניין, שימשוך סיקור תקשורתי.

קמפיינים פוליטיים

במדינת ישראל מקיימים בחירות פעם בארבע שנים... טוב, במציאות המורכבת של חיינו, נראה שהקביעה הזו הנה בגדר המלצה בלבד.

קמפיינים פוליטיים - ארציים ומוניציפליים, קמפיינים במוסדות, לשכות וארגוני עובדים מהגדולים והמוכרים בישראל, התמודדות בפריימריז ארציים ומקומיים ועוד – משרדנו ניהל עשרות קמפיינים פוליטיים לאורך השנים.

אנו מומחים בעבודה כחלק מצוות גדול הפועל באינטנסיביות ותחת לחץ, כמתחייב בקמפיין פוליטי. עבודתנו מורכבת ורבת פנים, החל מתכנון וניסוח המסרים המרכזיים של הקמפיין, דרך האסטרטגיה שתלווה את המועמד ו/או הסיעה/ המפלגה, כתיבת דפי מסרים ושינויים בהתאם להתקדמות הקמפיין והאירועים היום-יומיים (ולעיתים אף שעות), תדרוך כתבים, עיתונאים וגופי התקשורת אודות הקמפיין ו/או המועמד וכלה בתפעול מערך הדוברות השוטף הכולל תגובות, יחסי ציבור וההתנהלות התקשורתית.

ניהול רשתות חברתיות

זמן המסך של כולנו עולה בהדרגה, ובעולם בו המסכים שולטים, הרשתות החברתיות הן מפתח משמעותי להגעה לציבור הרחב.

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, טיק-טוק והרשת הבאה שעוד רגע תשתלט על העולם, לא מותירות ברירה וצריך להכיר את כללי המשחק החדשים. כדי לנהל את זה נכון, חייבים מומחים שיודעים מה לכתוב, איזו תמונה תתפוס את העין ומי הקהל שהכי יתעניין בתוכן שלכם.

בעזרת תכנון אסטרטגיית תוכן, יצירת גאנט פוסטים ופעילות ברשתות, ניהול שוטף ואיכותי של הנכסים הדיגיטליים ובחירה מדויקת של מילים וויזואליה, יועצי התקשורת במשרדנו יעצימו משמעותית את הנוכחות שלכם ברשת.