מי אנחנו

יצירתיות, יוזמה וחשיבה מחוץ לקופסא הם השם השני שלנו

נעים מאוד, אנחנו זליגמן שחף ייעוץ תקשורת בע"מ, משרד לייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, יחסי ציבור וניהול רשתות חברתיות.

בראש המשרד עומדים הילה זליגמן-פריד ושי שחף, שני אנשי תקשורת ותיקים ומנוסים, המתמחים בעבודה עם ארגונים ומוסדות בתחום הציבורי, עמותות וארגונים ללא כוונת רווח, בקמפיינים ציבוריים ופוליטיים, בניהול מאבקים ומשברים ועוד.

לאורך השנים אנו עובדים מול ארגונים, גופים ואישים מהמשפיעים בישראל ויש לנו ניסיון עשיר בעבודה מול מגוון לקוחות רחב.
ניהלנו קמפיינים בתחומים שונים, מהגדולים והמשמעותיים במשק הישראלי.

זליגמן-שחף תקשורת מעניק יחס אישי ומקצועי ויודע להתאים את שירותיו לצרכיו, יעדיו ומטרותיו של כל לקוח. המשרד מתמחה בראייה הוליסטית, המביאה בחשבון את מטרותיו ויעדיו של הלקוח, סדר היום הציבורי בישראל ובעולם, המתחרים בעולמות התוכן של הלקוח, האתגרים וההזדמנויות הניצבים לפתחו של הלקוח ועוד.

הבנתנו וקשרינו בגופי המדיה השונים, בעברית ובאנגלית, במדיות השונות, הן בתקשורת הארצית, הן בזו המקומית והמגזרית, מביאה לתוצאות עבור הלקוחות ומייצרת ללקוח חשיפה איכותית, נכונה וממוקדת, בהתאם ליעדים ולמטרות שהצבנו.

הצוות

יועצת אסטרטגית ויועצת תקשורת ותיקה, בעל ניסיון רב בעבודה עם לקוחות בתחום הציבורי, בעולם היהודי ובשדה הפוליטי.

את דרכי התחלתי כתחקירנית, רכזת מערכת ולאחר מכן מפיקה בפועל בטלוויזיה הישראלית (רשות השידור).

בהמשך הייתי שותפה להקמתו וניהלתי בפועל את מטה ארבעים שנה לאיחוד ירושלים, מטה שניהל, ריכז והפיק שלל אירועים, פעילויות ומופעים לרגל 40 שנים לאיחודה של ירושלים.

לאחר סיום פעילות המטה הצטרפתי למשרד הייעוץ אסטרטגי והתקשורתי "רימון כהן שינקמן" ועבדתי לצידו של השותף הבכיר ובעלי המשרד, רוני רימון, בקמפיין הבחירות של תנועת הליכוד ובנימין נתניהו בשנת 2009. בתום הבחירות עבדתי ב"רימון כהן שינקמן" כיועצת תקשורת בכירה וניהלתי תיקים רבים בתחום הציבורי, החינוכי והמסחרי וכן עסקתי בניהול תיקי מאבקים ומשברים.

בשנת 2012 מוניתי לדוברת וסמנכ"ל ארגון רבני בית הלל ובשנת 2013 יצאתי לדרך עצמאית.

בשנת 2019 הקמתי יחד עם שי שחף את "זליגמן-שחף ייעוץ תקשורת".

יועצת תקשורת עבור ארגונים ציבוריים, עמותות וארגוני המגזר השלישי. מתמחה ביחסי ציבור עבור כנסים, אירועי תרבות וקמפיינים.

תוך כדי לימודיי לתואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום, התמחיתי במערך הדוברות של כנסת ישראל ועבדתי לצד דוברת וועדת העבודה והרווחה. שם נחשפתי לעולמות התקשורת והפוליטיקה. עם סיום לימודיי הצטרפתי לצוות משרד "זליגמן שחף".